5 dôvodov, prečo je romantická večera ideálnym darčekom nie len na Valentína

Valentín je už o pár dní a aj keď by sme si mali lásku prejavovať po celý rok, jeden deň je len o nás, zamilovaných. Žiadne ruchy okolia, žiadne prehnané darčeky a stres z kúpy nevhodných darčekov. Stačí jeden správny a dobre premyslený darček – chutná večera v dobrej reštaurácii.

Prečo? Dôvodov je minimálne 5. Poďme si ich povedať.

  • Bez stresov

Koľko času venujeme výberu vhodného darčeka na Vianoce? A neprejdú ani dva mesiace a opäť je čas byť kreatívnym vo výbere valentínskeho prekvapenia. My vieme, že to nerobíte kvôli povinnosti, ale z lásky. Ale čo tak lásku prejaviť bez úzkosti, časového zhonu a no zachovať si kreativitu? Originálnym môžete byť napríklad pri výbere Valentínskeho menu. My vo Friends & Rosario ristorante si dáme záležať na tom, aby aj v tento výnimočný deň boli jedlá mimoriadne chutné, suroviny, ako vždy, čerstvé, ponuka pestrá a hlavne….kuchyňa domáca talianska.

  • Večer len o vás dvoch

Každý deň chodíte do práce, staráte sa o deti, o domácich miláčikov, udržiavate poriadok, pripravíte minimálne jedno jedlo a večer si obaja vyčerpaní sadnete na gauč s plnou hlavou myšlienok z celého dňa. Často bez energie na ďalší rozhovor. Poznáte to? Tak si doprajte raz za rok sadnúť si k vopred pripravenému stolu pre vás, na ktorom bude najlepšia talianska pizzaNitre alebo voňavé bolongské lasagne. Nik vás neruší, nik od vás nič nepotrebuje, nech sa páči, môžete sa konečne so svojim amore rozprávať.

Postupne si na túto príjemnú chvíľku tak zvyknete, že sa z toho stane najmilšia tradícia. A my pre vás budeme mať v jedálničku stále niečo nové 😊

  • Dostupné prekvapenie

Keďže je naša reštaurácia priamo v centre mesta Nitra, doprajte si jednu jazdu taxíkom a dva poháre najlepšieho talianskeho vína. Veď to k dobrému jedlu predsa patrí!

  • Afrodiziakum

Láska ide cez žalúdok. Počuli ste už túto vetu, však áno? A nie je to len fráza. Dobré jedlo môže naozaj vplývať na telo ako afrodiziakum. Veľmi známe afrodiziakum je napríklad tmavá čokoláda, hľuzovky alebo pistácie. Možno nie je náhoda, že aj v našom Valentínskom menu nájdete výborný hovädzí steak na grile servírovaný na tekvicovo-zemiakových gnocchi s maslom, pancetta chipsami a pistáciami. Ochutnajte a dajte nám vedieť, ako ste si vy užili Valentínsku večeru v Friends & Rosario ristorante.

Sedembolestná Panna MáriaOTVORENÉ

Vážení hostia reštaurácia je počas sviatku Sedembolestnej Panny Márie (15.9.2022-štvrtok)

otvorená od 10:00hod bez obedového menu.