Kúsok Talianska v srdci Nitry

Túžite sa aj vy niekedy iba tak na večer preniesť do atmosféry Talianska, vychutnať si romantickú večeru či stráviť príjemné chvíle s priateľmi, pri dobrom víne a špecialitách priamo od talianskeho šéfkuchára?

Malý kúsok pravého Talianska nájdete v Nitre, na pohľad v nenápadnej, no vo vnútri okúzľujúcej Friends and Rosario ristorante, kam keď vkročíte, zaručene máte pocit, že tento večer bude niečím výnimočný.

O to viac keď sa o vaše chuťové poháriky postará pravý taliansky šéfkuchár – Rosario, ktorý vám síce tajomstvá prípravy výborných jedál neprezradí, no jedno je isté, že základnou surovinou jeho kuchyne je láska, ktorú na tanieri určite pocítite aj vy.

Jedlá vám pripraví vždy z čerstvých surovín a tak máte pocit akoby ste práve naozaj sedeli niekde v úzkej talianskej uličke a vychutnávali si atmosféru tejto krajiny.

Neváhajte nás navštivíť v pravej talianskej reštaurácií na Špitálskej ul. 2 v Nitre, Váš tím Friends & Rosario ristorante

Nedeľa otvorené

Vážení hostia, sme radi že Vás môžeme privítať každý deň v týždni, na našej terase, kde si môžete vychutnať jedlo z nového jedálneho lístka

Pon - Pia 09:00 - 22:00

Sob - Ned 10:00 - 22:00

 

Tešíme sa Vašu návštevu

Váš tím Friends &  Rosario ristorante